Naga Markets
Jeden z największych banków w Polsce znalazł się na rozdrożu. Spoglądając na wykres w ujęciu miesięcznym widzimy, że kurs zawędrował w okolice 200 zł za akcję, a miejsce to jest strefą ważnego, długoterminowego oporu. Scenariusze są dwa: albo cena przełamie trwale opór i nadal będzie trwał trend wzrostowy, albo inicjatywę przejmą sprzedający i zobaczymy głębsze spadki.


Na wykresie tygodniowym cena utworzyła jakiś czas temu świecę pin barową, sugerującą spadki. Świeca ta pojawiła się na okrągłym poziomie 200 zł. Widać, że póki co nie udaje się zdecydowanie przełamać bariery 200 zł.


Na dziennym wykresie widać kanał wzrostowy. Na dzień dzisiejszy ostatnie cofnięcie wygląda na korektę trendu wzrostowego, aczkolwiek przełamanie TL oraz ostatniego dołka w połączeniu z kluczową strefą oporu, poziomem 200 zł – może spowodować zamykanie pozycji długich, a tym samym spadki.


Możliwość otwierania zarówno pozycji długich jak i krótkich na tych akcjach istnieje m.in. u brokera Bossa FX
Bossa w ramach CFD na akcje, oferuje kontrakty oparte o wartość 1 akcji, a także dźwignię 1:5.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here