Naga MarketsBank Pekao udostępnia usługę Qlips. Kurs nadal w układzie bocznymKurs akcji jednego z największych polskich banków, spółki PEKAO, rósł podczas wczorajszej sesji o około 0,22%. Akcje drożały o 0,12 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 55,72 zł. Jest to niezły wynik na tle zyskującego wczoraj 0,45% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 55,22 zł. W sumie od początku bieżącego roku kurs spółki spadł o ponad 50%.

  • Bank Pekao udostępnił klientom usługę Qlips
  • Na wykresie cena nadal wewnątrz konsolidacji

Nadal w konsolidacji

Notowania spółki, podobnie jak sektora bankowego obarczone są słabymi, spodziewanymi wynikami finansowymi z uwagi na kolejną obniżkę stóp procentowych przez RPP. Możliwe jednak, że rynki zaczną wyceniać jakąś pomoc dla sektora ze strony banku centralnego, z uwagi na fakt, że coraz głośniej mówi się o możliwych problemach sektora. Na razie notowania zachowują się spokojnie i kurs porusza się w ramach układu bocznego. Dopóki więc nie dojdzie do wybicia ciężko będzie prognozować dalszy ruch ceny. Obecnie powinien on zależeć od nastrojów na zewnętrznych rynkach akcji.

bank pekao 19.06.2020
Notowania PEKAO 19.06.2020

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Dostępna usługa Qlips

Bank Pekao udostępnił klientom usługę Qlips, która pozwala opłacać faktury i domowe rachunki w bankowości internetowej Pekao24 i aplikacji PeoPay. Qlips to wspólna inicjatywa banków oraz Krajowej Izby Rozliczeniowej i Związku Banków Polskich. Aby ułatwić klientom kontrolę płatności rachunków i faktur, Bank Pekao wprowadził usługę do swojej bankowości elektronicznej Pekao24 oraz do aplikacji PeoPay, podano.

Qlips pozwala klientom banku – zarówno osobom indywidualnym, jak i firmom – wygodnie opłacać faktury za usługi masowe, np. za telefon, wodę czy ubezpieczenie. Wśród dostawców usług korzystających z Qlips jest m.in. Orange. Usługa działa w oparciu o system informatyczny utworzony i obsługiwany przez KIR.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here