Naga MarketsBank Pekao kontynuuje spadki 10 sesję z rzęduBank PEKAO rozpoczyna środową sesję od wyraźnych spadków. Spółka traci już 10 sesję z rzędu, nie licząc małej korekty z 10 maja. Jeszce w połowie kwietnia za jedną akcję trzeba było płacić 117 zł, dziś cena znajduje się przy poziomie 102 zł, i nic nie wskazuje na odbicie. Czy cena PEKAO spadnie wkrótce poniżej psychologicznej bariery 100 zł?


Akcje PEKAO wkrótce poniżej 100 zł za akcję?

Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna (Bank Pekao, Pekao, Pekao SA, dawniej PeKaO) – jest polskim bankiem założonym w 1929 roku jako państwowy bank komercyjny w formie spółki akcyjnej. Od 1998 notowany na GPW. W czerwcu 2017 roku zarząd nad Bankiem przejęły spółki Powszechny Zakład Ubezpieczeń i Polski Fundusz Rozwoju, których pakiety kontrolne akcji posiada Skarb Państwa.

Dzisiejsza sesja rozpoczyna się wyraźnymi spadkami. Aktualnie za jedną akcję trzeba płacić 102,30 zł, co oznacza spadek na 0,85%. Cena nie była tak nisko od 5 miesięcy. Dynamika spadków jest dość duża, dlatego oczekiwałbym zejścia na niższe poziomy.

Zobacz także: CD Projekt: Jak zarobić na akcjach? Kurs wkrótce wybije nowe szczyty

PEKAO – spadki przybierają na sile

Z perspektywy analizy technicznej należy wziąć pod uwagę strefę wsparcia przy poziomie 101 zł, któa w przeszłości powstrzymywała spadki. Moim zdaniem jeszcze w tym tygodniu powinna ona zostać przetestowana. Jeżeli pojawią się tutaj kupujący, będzie to dobre miejsce aby myśleć o pozycjach długich. W przeciwnym razie, przełamanie wsparcia, może doprowadzić do kolejnej fali wyprzedaży.

Bank PEKAO 15 maja 2019 kurs akcjitokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here