Naga MarketsSymbol GPW na tle wykresuBank Pekao znajduje się dziś na 1% plusie., a cały indeks WIG20 rośnie niespełna 0,3%. Aktualna cena akcji znajduje się powyżej 116zł, tym samym kurs osiągnął najwyższe poziomu od ponad 4 miesięcy. Czy to początek większych wzrostów, a może jedynie chwilowa korekta?


Sytuacja techniczna na wykresie

Przyglądając się szerokiemu interwałowy czasowymi- D1, akcje w dalszym ciągu znajdują się w trendzie spadkowym. Istnieje jednak spora szansa na większą korektę, bądź nawet odwrócenie trendu. Zwróćmy uwagę, że aktualna cena znajduje się na wysokości dołków z października i listopada 2016 roku. Jeżeli podczas najbliższych sesji uda się utrzymać ten poziom, bądź wyjść nieznane powyżej, to będzie to sygnał do dalszych wzrostów. Docelowym poziomem dla popytu jest nawet 140 zł za jedną akcję, wtedy też wzrost zrównałyby się z tym, z jakim mieliśmy do czynienia na przełomie stycznia – marca 2016 roku. Jak na razie euforia jest jednak umiarkowana, niemniej istnieje szansa na dalsze wzrosty.

Na niższym przedziale czasowym kluczowe powinno być zachowanie kursu przy 120,25 zł, jeśli poziom zostanie wybity w górę, będzie to powiedzenie kierunku wzrostowego. W przeciwnym wypadku, pojawianie się tutaj sygnałów podażowych, może doprowadzić do kolejnej fali wyprzedaży.

Dzięki certyfikatom ING Turbo możesz skorzystać z dźwigni finansowej inwestując w akcje Pekao. Sprawdź>>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here