Naga MarketsBank Pekao SA działa od 80 lat i jest jednym z największych banków Europy Środkowej i największym bankiem w Polsce pod względem kapitalizacji rynkowej.

pekao w1

Na interwale tygodniowym widać przyzwoicie respektowaną linię trendu wzrostowego. Kluczowy jest poziom ok. 200 zł, od którego już nie raz kurs odbijał się rozpoczynając ruch spadkowy. Podobnie wygląda to i tym razem, mamy świecę  z długim cieniem u góry dotykającą tej strefy oporu. Dość naturalnym scenariuszem w takiej sytuacji może być ponowny spadek do linii trendu.

pekao d1

Inaczej wygląda sytuacja na wykresie dziennym. Tutaj nadal zachowana jest tendencja wzrostowa, aczkolwiek trwa korekta i bronione jest wsparcie okolic 185 zł. Wczorajszy pin bar na tym poziomie może być zapowiedzią próby odbicia się od wsparcia. Należy pamiętać o poziomie 200 zł, który jest silnym oporem i kurs ma niewiele miejsca na wzrosty. Kupując akcje warto ustawić zlecenie obronne tuż pod 185 zł, gdyż upadek tego wsparcia może spowodować głębszy spadek, nawet do linii trendu choć po drodze jeszcze poziom 180 zł powinien stanowić wsparcie.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTFone [TFO] – analiza na zamówienie
Następny artykułAnalizator Walutowy: Wyniki badań nastrojów na rynku forex 9.10
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here