Naga MarketsBank Pekao SA działa od 80 lat i jest jednym z największych banków Europy Środkowej i największym bankiem w Polsce pod względem kapitalizacji rynkowej.

pekao w1Na interwale tygodniowym widać przyzwoicie respektowaną linię trendu wzrostowego. Kluczowy jest poziom ok. 200 zł, od którego już nie raz kurs odbijał się rozpoczynając ruch spadkowy. Podobnie wygląda to i tym razem, mamy świecę  z długim cieniem u góry dotykającą tej strefy oporu. Dość naturalnym scenariuszem w takiej sytuacji może być ponowny spadek do linii trendu.

pekao d1

Inaczej wygląda sytuacja na wykresie dziennym. Tutaj nadal zachowana jest tendencja wzrostowa, aczkolwiek trwa korekta i bronione jest wsparcie okolic 185 zł. Wczorajszy pin bar na tym poziomie może być zapowiedzią próby odbicia się od wsparcia. Należy pamiętać o poziomie 200 zł, który jest silnym oporem i kurs ma niewiele miejsca na wzrosty. Kupując akcje warto ustawić zlecenie obronne tuż pod 185 zł, gdyż upadek tego wsparcia może spowodować głębszy spadek, nawet do linii trendu choć po drodze jeszcze poziom 180 zł powinien stanowić wsparcie.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

invest

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here