Naga MarketsBank Pekao od początku listopada w spadkowej korekcie Kurs akcji jednego z największych polskich banków, spółki Pekao, rósł podczas wczorajszej sesji o około 0,16%. Akcje drożały o 0,20 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 128,25 zł. Jest to przeciętny wynik na tle tracącego wczoraj 0,98% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy porównywalnych obrotach na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 126,40 zł. Od początku listopada kurs rośnie już około 140%.

Korekta do 120 zł?

Notowania Banku Pekao zaczęły listopad od korekcyjnych spadków. Wydaje się, że nie ma na razie powodów do obaw, gdyż ich skala oraz dynamika wyglądają mizernie na tle wcześniejszej zwyżki. Szukając miejsca na próbę odbicia wydaje się, że warto spoglądać w stronę lokalnego wsparcia przy 120 zł.bank pekao 16.11.2021
Notowania Banku Pekao 16.11.2021

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Pożyczki dla Mazowsza

Bank Pekao zawarł z Bankiem Gospodarstwa Krajowego umowę, na podstawie której udzieli firmom z sektora MSP z woj. mazowieckiego pożyczek płynnościowych POIR w celu ograniczenia skutków wywołanych epidemią COVID-19, w tym umożliwiających odbudowę działalności po pandemii, podał bank. Budżet programu dla województwa mazowieckiego wyniesie 25 mln zł.

Nabór wniosków o pożyczki płynnościowe POIR w Banku Pekao rozpocznie się 16 listopada 2021 r. o godzinie 10.00, podano. “Pożyczka płynnościowa POIR ma na celu utrzymanie bieżącej działalności pożyczkobiorcy i zapewnienie jego płynności finansowej, obejmując szeroki zakres kosztów kwalifikowanych.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here