Naga MarketsBank Pekao1 lipca rozpocznie się przyjmowanie wniosków w Banku Pekao w ramach rządowego programu Dobry Start, zwanego 300+, podał bank. Klienci będą mogli złożyć wniosek online za pomocą bankowości internetowej Pekao24.

Bank Pekao wspomaga program rządowy dla dzieci

“W ramach programu Dobry Start dzieci otrzymują świadczenie w wysokości 300 zł na wyprawkę szkolną. Wsparcie przysługuje wszystkim uczniom do 20. roku życia, a w przypadku niepełnosprawności – do 24. roku życia, bez względu na dochód rodziny. Aby otrzymać dofinansowanie, należy wypełnić odpowiedni wniosek. Od 1 lipca klienci Banku Pekao mogą to zrobić wygodnie bez wychodzenia z domu. Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej Pekao24 i w sekcji ‘e-Urząd’ wybrać wniosek Dobry start. Większość pól zostanie wypełniona automatycznie na podstawie danych z systemu banku – całość zajmie kilka minut” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Osoby, które wypełnią wniosek do końca sierpnia, otrzymają pieniądze do 30 września. Jeżeli natomiast złożą go między 1 września a 30 listopada, na świadczenie trzeba będzie poczekać do dwóch miesięcy. Klienci, którzy wolą wypełnić wniosek w sposób tradycyjny, będą mogli to zrobić od 1 sierpnia osobiście w urzędzie lub za pośrednictwem poczty, podkreślono.

Bank Pekao jest częścią grupy PZU – największej grupy finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 1998 roku bank obecny jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Aktywa razem banku wyniosły 203,32 mld zł na koniec 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here