Naga Marketsdino polskaPodczas środowej sesji handlowej możemy zaobserwować ciekawe ruchy na Dino Polska. Jak wiadomo, Bank of America wydał rekomendację kupuj z poziomem docelowym akcji Dino na zakresie 255 zł, co znacznie ożywiło podejście do spółki. Obecnie notowana jest ona w zakresie 224 zł, co oznacza jeszcze ponad 31 złotych możliwego wzrostu. Zdaje się to bardzo prawdopodobne zważywszy na sytuację techniczną spółki.

  • Bank of America wydaje rekomendację wobec popularnej spółki Dino Polska
  • Według niej, zakres docelowy został podniesiony z 215 do 255 zł
  • Zdaje się, że takie podejście jest możliwe z technicznego punktu widzenia
  • Pytanie tyko czy spółka poradzi sobie z budującym się RGRem

Dino Polska z możliwym wzrostem do 255 zł według rekomendacji

Według analityków amerykańskiego banku Dino Polska jest nadal interesującym papierem wartościowym, który potencjał swój ma nawet na zakresie 255 zł za akcję. Obecnie spółka oscyluje na zakresie 224 zł, co oznacza potencjał jeszcze 31 złotych, które spółka może według nich zdobyć.

Z technicznego punktu widzenia półka buduje formację odwrotu – RGR, która może sugerować spadek nawet do zakresu 195 zł za akcję, jeśli tylko dolne ograniczenie – zakres 212 zł za akcję zostanie przerwany. W tym momencie spółka najważniejszy opór techniczny ma z kolei na poziomie 229 zł i póki on nie zostanie przełamany – dalsze wzrosty będą stały pod znakiem zapytania. Według rokowań analityków, wyznaczony przez nich poziom 255 złotych stanowić będzie nowy szczyt – co sugeruje, że spółka nadal może pozostać w tendencji wzrostowej.

wykres Dino H4 16.09.2020
Dino H4 16.09.2020


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here