Naga MarketsBoA to największy amerykański bank pod względem depozytów. Dlatego też jest on szczególnie wrażliwy na panujące środowisko rekordowo niskich stóp procentowych, co było widać przez pryzmat jego wyników za II kwartał. Choć bankowi udało się udało się przebić oczekiwania inwestorów, to jednak zarówno zyski, jak i przychody wypadły zdecydowanie gorzej w stosunku do zeszłego roku.

Patrząc na notowania banku widzimy, że z inwestorów wyparował optymizm. Straty po Brexicie zostały z nawiązką odrobione, ale sekwencja wzrostowa, która została zapoczątkowana po korekcie z końca czerwca, została naruszona i obecnie większość czynników przemawia za spadkami.

Notowania Bank of America
Notowania Bank of America

Inwestowanie w akcje BoA oraz kilkadziesiąt innych spółek możliwe jest teraz dzięki AKCJOM SYNTETYCZNYM. Sprawdź czym różnią się od standardowych kontraktów CFD!

Po teście strefy oporu w okolicy 14.70 USD wyrysowała się świeca w kształcie spadającej gwiazdy, która jednoznacznie sugeruje odwrócenie trendu. Kolejne dwie świece potwierdziły ten sygnał. Co prawda strona popytowa silnie walczyła, co widać poprzez stosunkowo długi górny knot ostatniej świecy, ale na zamknięciu to podaż triumfowała. Scenariuszem bazowym jest ruch w kierunku strefy wsparcia mieszczącej się w pobliżu 13.80 USD, który wcześniej w maju stanowił podporę dla formacji podwójnego szczytu.

Wszystkie analizy przygotowywane przez zespół X-Trade Brokers dla portalu Comparic.pl możesz śledzić pod tym linkiem!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here