Naga MarketsBank Millenium zatrzymany na linii trendu. Poziom 3 zł musi poczekać Kurs akcji jednego z najpopularniejszych banków na polskim rynku, spółki Bank Millenium, spadał podczas wczorajszej sesji o około 1,48%. Akcje taniały o 0,04 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 2,72 zł. Jest to przeciętny wynik na tle szerokiego rynku, gdyż indeks WIG20 tracił wczoraj około 1,22%. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 2,79 zł. W sumie od początku roku spółka traci już niemal 70%.

Linia bessy zatrzymuje zwyżkę

Notowania spółek z sektora bankowego zaliczyły w listopadzie mocną korektę. Miało to związek z amerykańskimi wyborami. Po naprawdę dużym odbiciu, przychodzi czas pogorszenia nastrojów. Na wykresie kurs odbija od czytelnej linii trendu. Wydaje się więc, że w najbliższym czasie cena spadnie na nieco niższe rejony. Całość odbicia sięga 43%, a więc nie ma nic dziwnego w spadkach. Ich styl i skala wskaże jakie są szanse na wzrosty w dłuższym okresie czasu.

Te artykuły również Cię zainteresują
bank millenium 1.12.2020
Notowania Baku Millenium 1.12.2020

Współpraca z Huawei

Huawei i Bank Millennium rozpoczęły współpracę, której celem jest wprowadzenie aplikacji mobilnej banku do AppGallery, sklepu z aplikacjami na urządzeniach Huawei, podano w komunikacie. Aplikacja będzie początkowo dostępna na urządzeniach opartych o GMS (Google Mobile Services), a niedługo potem, po integracji z HMS (Huawei Mobile Services), również na najnowszych smartfonach i tabletach marki opartych o HMS. Bank Millennium to kolejny duży polski bank, który dołączy do autorskiego sklepu z aplikacjami Huawei, podano. “Z urządzeń Huawei korzysta wielu naszych klientów.

Wiemy, że ci, którzy w swoich urządzeniach nie mają dostępu do usług Google, czekali na tę współpracę. Od kliku miesięcy otrzymujemy od nich wiele pytań. Dzięki nawiązanej współpracy nasza aplikacja mobilna wkrótce będzie dostępna w AppGallery na wszystkich urządzeniach Huawei” – powiedziała dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium Halina Karpińska, cytowana w komunikacie.

“Liczymy na to, że w grudniu uda nam się wprowadzić aplikację Banku Millennium do AppGallery, najpierw dla urządzeń opartych o GMS. Potem nastąpi integracja z HMS, dzięki czemu aplikacją Banku Millennium będą mogli cieszyć się także użytkownicy najnowszych urządzeń Huawei – dodał dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska Witold Walczak, cytowany w komunikacie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here