Naga MarketshandlowyW trakcie wtorkowej sesji akcje Banku Handlowego (GPW: BHW) po raz kolejny pogłębiają tegoroczne minima i testują poziomy ostatni raz obserwowane w grudniu 2015 roku. Spółka traci 0,60% i znajduje się w gronie 8 innych, które przed weekendem majowym testują roczne minima.


Bank Handlowy traci po obniżce ceny docelowej przez DM BOŚ

Analitycy Domu Maklerskiego BOŚ w raportach z 18 kwietnia obniżyli cenę docelową dla akcji Banku Handlowego do 71,6 zł, poinformowała w poniedziałek Polska Agencja Prasowa. Zdaniem analityków instytucji akcje powinny wzrastać więc do poziomów obserwowanych ostatni raz w styczniu – nie przekonało to jednak inwestorów, którzy nadal wyprzedają udziały w spółce, doprowadzając do ich wyraźnego spadku.

Wykres akcji Banku Handlowego w Warszawie z zaznaczoną ceną docelową DM BOŚ. xStation 5
Wykres akcji Banku Handlowego w Warszawie z zaznaczoną ceną docelową DM BOŚ. xStation 5

We wtorek na GPW traci nie tylko BHW. Indeks WIG20 osuwa się przed 14:30 o ponad 1,3%, a najbardziej ciąży mu właśnie sektor bankowy. Wśród liderów spadków od rana plasują się Pekao oraz PKO BP.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here