Naga MarketsDrugi pod względem wielkości bank w Polsce, istnieje od 1870 roku. Specjalizuje się w obsłudze handlu zagranicznego, obsłudze dużych przedsiębiorstw i bankowości inwestycyjnej.

handlowy w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres tygodniowy pokazuje, że trend wzrostowy nadal trwa i nadal obowiązująca jest kilkuletnia linia trendu. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że historyczny szczyt z 2007 roku stanowi skuteczny opór dla wszelki prób wybicia. W ostatnim czasie kilka razy cena gwałtownie zawracała pod okolicami 130 zł, a miejsca między linią trendu o oporem pozostaje coraz mniej.

handlowy d1

Na wykresie dziennym widzimy wspomniane kilkukrotne gwałtowne spadki. Lada dzień kurs powinien testować linię trendu. W tym miejscu nie mamy jednak żadnego ważnego wsparcia. Te pojawia się tak naprawdę dopiero przy poziomie 100 zł, mimo że nie było szczególnie dokładnie respektowane to jednak kilkukrotnie kurs na nie reagował.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here