Naga Marketssouthampton fc ccPierwszy regulowany broker opcji binarnych – Banc De Binary – poinformował w oficjalnej nocie prasowej o rozpoczęciu oficjalnej współpracy sponsorskiej z Southampton Footbal Club w przeciągu zbliżającego się sezonu 2016/2017.


„Nowy sezon, nowi partnerzy”

Właśnie pod hasłem zawartym w powyższym nagłówku, Banc de Binary oraz popularni The Saints promują podpisanie najnowszej umowy. Broker opcji binarnych nie tylko skorzysta na budowanej od 130 lat marce klubu piłkarskiego, ale równie z dostępu do 500 tysięcy obserwujących na Twitterze i ponad 1,5 mln fanów na Facebooku.

Christos Taladoros, dyrektor wykonawczy Banc De Binary, w następujący sposób komentował najnowszą umowę partnerską: „Jesteśmy podekscytowani, że możemy rozpocząć współprace z Southampton Footbal Club, co stawia wysoko poprzeczkę na najbliższą przyszłość. Piłka nożna to popularny sport nawet w naszej branży. Southampton wyróżnia się wśród konkurencji – właśnie dlatego czujemy tak silne przywiązanie do klubu”.

Zobacz również: Banc De Binary podpisuje kontrakt z Liverpoolem by zainteresować traderów

David Thomas, dyrektor ds. reklamy w Southampton Footbal Club, dodał: „Jesteśmy naprawdę zadowoleni, że Banc De Binary dołącza do naszego zespołu jako oficjalny partner handlu na opcjach binarnych w sezonie 2016/2017. Bazowe wartości Banc De Binary w dużej mierze pokrywają się z tymi, które pielęgnuje nasz klub”.

Promocja tradingu poprzez sport

gI_63917_SFC 250x250Jeszcze kilka lat temu informacje o brokerach opcji binarnych lub FX, którzy podejmowali współprace ze sportowcami i klubami sportowymi budziły sporo emocji i odbierana były kako nowy trend. Obecnie jednak staje się to już standardem – podobną drogę wybrał IronFX, czy też Divisa Capital.

Czy jednak łączenie opcji binarnych z piłką nożną jest dobrym pomysłem? Właściciele Banc De Binary z pewnością liczą na to, że uda im się trafić do zdecydowanie szerszej bazy klientów. Sympatycy piłki kopanej mogą jednak potraktować opcje binarne na równi z zakładami bukmacherskimi – w jednym, jak i w drugim przypadku proces decyzyjny wydaje się bowiem tak samo prosty (albo góra albo dół, albo jedna albo druga drużyna).tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here