Naga MarketsCC_liverpool_sponsor

Duży broker opcji binarnych, Banc De Binary, ogłosił sponsoring jednego z najbardziej znanych zespołów piłkarskich z Wielkiej Brytanii – FC Liverpool. Przy tej okazji broker opcji binarnych postanowił wykorzystać sponsoring marketingowo ogłaszając konkurs wśród fanów Liverpool’u i prosząc o napisanie, dlaczego kochają swoją drużynę. Dwie osoby, które wygrały konkurs, otrzymały w nagrodę możliwość wzięcia udziału w treningu z zawodnikami zespołu. Całość oczywiście została zorganizowana w mediach społecznościowych, a informacja o zaangażowaniu Banc De Binary rozeszła się w ekspresowym tempie. Co więcej, fani drużyny bardzo ciepło przyjęli konkurs, a zwycięzcy byli zachwyceni nagrodami – o czym również nie zapomnieli wspomnieć w mediach społecznościowych w podniosłych słowach. Także klienci brokera zostali docenieni, kiedy trader BdB mieszkający w Danii otrzymał w nagrodę wycieczkę do Liverpool’u, na którą mógł zabrać swoją rodzinę.

opcje comparic binarne banc de binaryDoceniając skuteczność marketingową działań BdB trudno pominąć inną historię sponsoringu znanej drużyny footballowej. Znany wszystkim, choć niekoniecznie z dobrej strony, broker IronFX zaskoczył wszystkich ogłaszając sponsoring FC Barcelony, co odbiło się wielkim echem w branży. Obecnie IronFX ma kłopoty z wypłatami i cypryjskim regulatorem. Kontrakt ze znaną drużyną piłkarską nie jest zatem żadnym dowodem tego, że broker jest wart powierzenia naszych pieniędzy, choć faktycznie ma silny wydźwięk marketingowy. Przeglądając zagraniczne portale ratingowe, broker Banc De Binary ma raczej słabe noty – tam gdzie ilość ocen może być w jakiś sposób reprezentatywna, broker nie osiągnął trzech gwiazdek przy wyniku 2.99.

Nic dziwnego, że brokerzy starają się promować uderzając w sport, który jest szalenie popularny i przyciąga uwagę milionów ludzi. Inne znane przypadki sponsoringu zespołów sportowych, to:

  • FX Pro – Fulham FC, zespoły F1 (Sauber, Virgin), rajdy WRC, Australian Super Rugby, itd.
  • AlpariFX – West Ham United, New York Knicks, New York Rangers czy żeglarski World Match Racing Tour
  • MIG Bank – team Mercedes F1
  • XTB – team McClaren F1Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here