Naga Markets
Skonsolidowane przychody Baltony wyniosły 46,76 mln zł w lipcu 2018 r. i były wyższe o 49% r/r, podała spółka.

“Skonsolidowane przychody grupy kapitałowej za okres styczeń – lipiec 2018 wyniosły 266 281 tys. zł i były wyższe od wyników osiągniętych w analogicznym okresie ubiegłego roku o 21%” czytamy w komunikacie.

Sklepy (Travel Retail) zrealizowały w lipcu przychody wysokości 36,09 mln zł (+83% r/r). Narastająco w okresie styczeń-lipiec przychody wzrosły o 46% r/r do 191,59 mln zł.

W segmencie Gastronomia (F&B) przychody w lipcu wzrosły o 9% r/r do 2,91 mln zł, zaś narastająco wzrosły o 14% r/r do 16,62 mln zł.

W segmencie B2B przychody spadły o 13% r/r do 7,75 mln zł w lipcu, zaś narastająco spadły o 21% r/r do 58,07 mln zł.

Grupa kapitałowa Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A. zajmuje się sprzedażą towarów w sklepach wolnocłowych zlokalizowanych przede wszystkim w portach lotniczych oraz na przejściach granicznych. Od 2012 r. Baltona jest notowana na rynku głównym GPW.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSygnały sprzedażowe na EURCAD i NZDCAD – Strategia TDiS
Następny artykułLotos – zysk netto w II kwartale 240% w górę!
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here