Naga MarketsBaltic Ceramics Investments SA jest spółką zarządzającą portfelem inwestycji kapitałowych. Spółka koncentruje się na budowaniu portfela dynamicznie rozwijających się spółek, które cechuje wysoka innowacyjność.

bci-mn

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres miesięczny wskazuje, że po długotrwałych spadkach spółka ma obecnie miano groszowej. Najbliższym oporem jest poziom wcześniejszego dołka czyli okolice 0,16 zł. Dopiero jego wybicie nieco zmieniłoby obraz techniczny, jednak na dzień dzisiejszy trudno dostrzec symptomy nadchodzącego odbicia.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

bci-d1

Na wykresie w skali dziennej widać, że spółka od dłuższego czasu porusza się w kanale spadkowym. Z tej perspektywy mamy pewną przestrzeń do wzrostów. Kluczowy opór to dwa ostatnie szczyty czyli okolice 0,16 – 0,18 zł, pokrywające się z miesięcznym oporem. Strefa oporu pokrywa się także z górną krawędzią kanału, więc dopiero wybicie tych ograniczeń w pewien sposób zmieniałoby sytuację techniczną i dało nadzieję na choćby bardziej rozbudowaną korektę wzrostową.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here