Naga Markets


Dyrektor generalny Intercontinental Exchange (ICE) uważa, że platforma aktywów cyfrowych Bakkt zostanie ostatecznie uruchomiona w 2019 roku.

CEO ICE powiedział to w czasie spotkania z mediami, na którym firma przedstawiała swoje wyniki finansowe za cały rok 2018, ze szczególnym uwzględnieniem ostatniego kwartału. Sprecher wyjaśnił, że firma wydała aż ponad miliard dolarów na różne strategiczne inicjatywy, w tym właśnie na uruchomienie platformy zasobów cyfrowych.

Dyrektor finansowy spółki, Scott Hill, przybliżył stronę Bakkt od strony inwestycji:

“I wreszcie, nasza inwestycja w Bakkt wygeneruje od 20 milionów do 25 milionów USD kosztów (…). Będziemy informować o postępach Bakkt i poziomie inwestycji (…).”

Sprecher dodał, że Bakkt istnieje niezależnie od ICE, ponieważ ma własne biura, zespół zarządzający i infrastrukturę. Podkreślił, że innowacyjna infrastruktura projektu przyciągnęła już wielu znanych inwestorów i partnerów, w tym Starbucks i Microsoft.

Inwestycja longterm

Hill podkreślił, że Bakkt to raczej długoterminowy projekt. “Myślę, że Bakkt to naprawdę inwestycja” – uważa.

ICE ogłosiło plany wprowadzenia platformy cyfrowych aktywów w sierpniu 2018 r. Spółka miała rozpocząć działalność już na początku 2019 r., ale termin startu został opóźniony ze względu na trwające konsultacje z amerykańską Commodity Futures and Trading Commission.

Wielu inwestorów na rynku kryptowalut z utęsknieniem czeka na hossę, ta zaś może rozpocząć się wraz ze startem Bakkt. Albo przynajmniej platforma będzie miała wpływ na cenę bitcoina w trochę późniejszym czasie. Ma ona bowiem sprowadzić na ten rynek inwestorów instytucjonalnych, zaś ci przyniosą na niego ogromny kapitał, który podniesie z pewnością kapitalizację czołowych kryptowalut. Rok 2019 może więc być przełomowy dla rynku cyfrowych walut.

echo adrotate_group(34, 0, 0, 0);


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

echo adrotate_group(47, 0, 0, 0);

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here