Naga MarketsFirma będąca własnością spółki Intercontinental Exchange (ICE) zamierza poszerzyć swoją ofertę o obsługę ethereum. Platforma ta poinformowała, że umożliwi klientom sprzedaż, kupno oraz przechowywanie ethera. Co więcej, użytkownicy aplikacji Bakkt będą mogli za jej pomocą wysyłać ETH do swoich znajomych i rodziny. Ruch ten został wykonany w czasie zwiększonego zainteresowania kryptowalutami oraz ich rosnącej adopcji.

Bakkt rozszerza swoją ofertę o obsługę ethereum

Jedna z największych regulowanych platform przeznaczonych do handlu wirtualnymi walutami poinformowała dziś, że rozszerzy swoją ofertę o obsługę drugiej co do wielkości kryptowaluty. Z wydanego komunikatu prasowego wynika, że pozwoli ona swoim klientom na kupno, sprzedaż oraz przechowywanie ethera.Użytkownicy aplikacji Bakkt będą mogli również wysyłać ETH bezpośrednio do rodziny i przyjaciół. Platforma ta podjęła takie kroki ze względu na rosnące zainteresowanie kryptowalutami oraz pogłębiającą się adopcję. 

Obecny rok był niezwykle owocny dla rynku wirtualnych walut. Czołowe kryptowaluty biły swoje rekordy cenowe, przyciągając uwagę coraz szerszej grupy odbiorców. Na inwestycję w tę klasę aktywów zdecydowało się także wielu inwestorów instytucjonalnych. 

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

invest

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Z badań przeprowadzonych przez Bakkt wynika, że prawie połowa amerykańskich respondentów kupiła jakąś kryptowalutę w pierwszej połowie br. Co więcej, wielu ankietowanych, którzy nigdy wcześniej nie posiadali wirtualnych walut, wyraziło chęć ich nabycia przed końcem obecnego roku. 

Ethereum z mocnym wzrostem

Od początku stycznia br. kurs drugiej co do wielkości kryptowaluty podniósł się z okolic 730 USD do poziomów przekraczających 4 400 USD. Najwyższy szczyt cenowy na wykresie ETH został odnotowany 2 dni temu. Było to około 4 664 USD za monetę.

Obecnie ether handluje w pobliżu swojego ATH. Dzieli go od niego blisko 4%. W zakresie dobowym jego kurs znajduje się na delikatnym minusie.

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here