Naga MarketsBakkt, firma zajmująca się aktywami cyfrowymi, przewiduje duży wzrost ogólnej wartości rynku kryptowalut. W nowej prezentacji dla inwestorów firma zaprezentowała swoją prognozę, z której wynik, że kapitalizacja rynkowa wszystkich aktywów kryptowalutowych wzrośnie do 3 bilionów USD do 2025 roku.

  • Bakkt jest zdania, że kapitalizacja rynku kryptowalut wzrośnie do 3 bln USD.
  • Samo Bakkt plan przekształcenia się w spółkę giełdową poprzez połączenie z Victory Park Capital. Do tego platformy rozpoczyna współpracę ze Starbucksem.

Bakkt: czeka nas pięć lat rozwoju rynku

Obecna kapitalizacja rynkowa rynku kryptowalut wynosi około 900 miliardów USD w momencie publikacji tego tekstu. Bakkt twierdzi jednak, że wkrótce wzrośnie. Firma przygotowała prognozę, ogłaszając przy okazji swój plan przekształcenia się w spółkę giełdową poprzez połączenie z Victory Park Capital.

Te artykuły również Cię zainteresują
Bakkt, które jest własnością Intercontinental Exchange, oferuje dziś kontrakty terminowe, jakie są oparte na bitcoinie i pracuje nad wydaniem bardzo oczekiwanej aplikacji, która pozwoli użytkownikom płacić za przedmioty codziennego użytku w kryptowalutach.

Firma nawiązała też współpracę ze Starbucksem, który obecnie testuje integrację z aplikacją Bakkt. W efekcie klienci największej sieci kawiarni świata będą mogli wykorzystać Bakkt Cash do doładowania karty Starbucks za pomocą aplikacji Starbucks.

Bakkt twierdzi, że aż 400 000 osób zarejestrowało się, aby uzyskać wczesny dostęp do aplikacji Bakkt, a jej ogólny start jest zaplanowany na marzec tego roku.

3 bln USD

Przy okazji prezentacji swoich planów Bakkt zaprezentowało też swoją prognozę dot. całego rynku. Jest zdania, że kapitalizacja wszystkich kryptowalut wzrośnie do aż 3 bln USD. Kiedy? Do 2025 roku.

Prognoza ta wydaje się realna, biorąc pod uwagę to, jak rynek blockchaina i kryptowalut dynamicznie się rozwija. Obecnie jesteśmy w trakcie kolejnej hossy (możliwe, że już nawet bańki) na cyfrowych walutach. Wielu analityków uważa, że w czasie jej trakcie BTC zdrożeje do min. 100 000 USD.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here