Naga MarketsBaked Games: Prison Simulator: Prologue na Steam już od 20 maja! 20 maja na Steam pojawi się wyczekiwany przez graczy prolog Prison Simulator, autorskiej produkcji od Baked Games SA – producenta i wydawcy gier mobilnych i PC z Grupy PlayWay. W rozgrywce twórcy gry umożliwiają wcielenie się w rolę strażnika fikcyjnego więzienia w stanie Nebraska w USA.

Baked Games liczy na sukces swojej gry

Premiera pełnej wersji tytułu planowana jest na PC w Q3 br. Docelowo gra będzie dostępna także na konsoli Sony i Microsoft oraz platformach VR. Spółka pracuje jednocześnie nad Security Guard oraz kilkoma własnymi pre-produkcjami. Baked Games SA. planuje debiut na rynku NewConnect na przełomie Q2/Q3 br.

Te artykuły również Cię zainteresują
Prison Simulator to nasz flagowy projekt o dużym potencjale sprzedażowym. Wishlista tytułu buduje się satysfakcjonująco. Liczymy, że prolog gry, który zaprezentujemy już 20 maja br. zostanie bardzo dobrze odebrany przez środowisko graczy. Rozgrywka oferuje bardzo ciekawe doświadczenia oraz wiele emocji, których źródłem są zastosowane motywy psychologiczne. Gracz stanie przed wieloma moralnymi wyborami, poprzez które będzie mógł poznać swoją reakcje na określone bodźce wypływające m.in. z pełnionej funkcji. Myślę, że sama tematyka gry, nawiązująca do więziennych realiów jest bardzo interesująca. W prologu gracze będą mieli możliwość kreacji postaci – więźnia, natomiast wśród funkcjonalności, które pojawią się w pełnej wersji gry będzie, m.in. możliwość wysyłania listów gończych – komentuje Przemysław Bieniek, prezes zarządu Baked Games SA.

Fabuła Prison Simulator uwzględnia wiele wątków, etapów rozgrywki oraz zadań. Budżet na realizację projektu wynosi około 1 mln zł. – Przy tworzeniu gry korzystamy z wiedzy merytorycznej pracowników aresztów karnych z USA. Tym samym nasza produkcja jest nie tylko źródłem rozrywki, ale także niedostępnej na co dzień wiedzy nt. więziennictwa – mówi Przemysław Bieniek.

Premiera pełnej wersji gry planowana jest w Q3 br. Prison Simulator dostępny będzie w pierwszej kolejności na PC, a docelowo również na konsoli Sony i Microsoft oraz na platformach VR.

Prolog Prison Simulator oceniam bardzo dobrze. Gra w sposób bardzo szczegółowy i realistyczny odwzorowuje więzienną codzienność. W rozgrywce funkcjonariusze, m.in. przeszukują i liczą więźniów oraz zatrzymują bójki. Mechanika gry umożliwia odbiorcom swobodną eksplorację więzienia i poznanie specyfiki tego miejsca. Myślę, że jest to propozycja, obok której miłośnicy gry akcji nie przejdą obojętnie. Gra dostarcza dużo adrenaliny i dobrej zabawy – komentuje strażnik aresztu karnego Department of Corrections Virginia State Prison.

Baked Games pracuje obecnie nad kilkoma pre-produkcjami oraz grą Security Guard. Współwydawcą zarówno tego tytułu, jak i Prison Simulator jest PlayWay, jednocześnie większościowy udziałowiec spółki.

Security Guard to druga propozycja od Baked Games, w której gracz wcieli się w rolę szeregowego ochroniarza. Odbiorca będzie mógł przejąć obowiązki właściciela w zarządzanej przez siebie profesjonalnej firmie ochroniarskiej. W ramach rozgrywki na odbiorcę czeka wiele zadań o różnym stopniu trudności. Zlecenia, które będą od niego wymagać największego zaangażowania to, m.in. ochrona celebrytów oraz transport pieniędzy do skarbca.

invest

Gra w pierwszej kolejności dostępna będzie na PC, docelowo również na konsolach. Premiera tytułu planowana jest w 2022/2023 r.

Baked Games na przełomie Q2/Q3 br. planuje debiut na rynku NewConnect.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: euro dolar wykres | gpw biomed lublin | kur euro | pgnige akcje | pln kurs |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here