Naga MarketsBAH:Termin na porozumienie ws. spłaty dla Jaguar Land Rover przedłużony do 10 IXWarszawa, 27.08.2021 (ISBnews) – British Automotive Holding (BAH) jego spółka zależna British Automotive Polska (BAP) i Książek Holding (KH) oraz Jaguar Land Rover Limited (JLR) postanowiły przedłużyć do 10 września termin na podpisanie finalnego porozumienia dotyczącego warunków spłaty solidarnego zadłużenia względem JLR ze względu na trwające negocjacje, podał BAH.

„Zarząd British Automotive Holding informuje, że 27 sierpnia 2021 roku, z uwagi na trwające negocjacje treści porozumienia dotyczącego spłaty solidarnego zadłużenia emitenta i BAP względem JLR, strony zgodnie postanowiły wydłużyć termin na podpisanie finalnego porozumienia, (pierwotnie ustalony na 31 sierpnia 2021 roku), do 10 września 2021 r.” – czytamy w komunikacie.Na początku sierpnia BAH, BAP i Książek Holding podpisały list intencyjny z Jaguar Land Rover Limited (JLR) w sprawie warunków spłaty solidarnego zadłużenia względem JLR. List intencyjny wskazywał kwotę główną solidarnego zadłużenia jako sumę kwot 36,58 mln euro i 3,71 mln GBP. Strony uzgodniły wtedy, że w ewentualnym porozumieniu ustalona zostanie stopa odsetek za opóźnienie w zapłacie dotychczas wymagalnych roszczeń o zapłatę kwot składających się na łączną kwotę solidarnego zadłużenia BAH i BAP względem JLR w wysokości 4%.

British Automotive Holding w ciągu ponad 15 lat działalności na rynku motoryzacyjnym sprzedał na polskim rynku ponad 14 tys. samochodów. Spółka od 2008 r. jest notowana na rynku głównym GPW.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here