Naga MarketsBAH sprzedał 248 samochodów w IV kw. 2020 r., spadek o 68% r/rBritish Automotive Holding (BAH) sprzedał 248 szt. (-68% r/r) samochodów w IV kw. 2020 r., w tym 205 samochodów marki Land Rover i 43 samochody marki Jaguar, podała spółka.

BAH z gorszymi wynikami w porównaniu do poprzedniego roku

“Wolumen sprzedaży w grupie z uwzględnieniem daty faktycznego wydania: 154 szt. (-65,1% r/r), w tym 142 samochody marki Land Rover i 12 samochodów marki Jaguar, sprzedanych do dealerów spoza Grupy; 298 szt. (-29,2% r/r), w tym 159 samochodów marki Land Rover i 129 samochodów marki Jaguar, oraz 10 samochodów używanych innych marek, sprzedanych przez dealerów z grupy do klienta finalnego” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wartość samochodów sprzedanych do dealerów spoza grupy oraz wartość samochodów sprzedanych przez dealerów z grupy do klienta finalnego wyniosła 80,5 mln zł (-55,3% r/r), podano także.

Spółka podała jednocześnie, iż z uwagi na zakończenie przez spółkę zależną British Automotive Polska prowadzenia działalności importerskiej samochodów Jaguar i Land Rover, podjęła decyzję o odstąpieniu od cyklicznego publikowania w formie raportu bieżącego wybranych danych operacyjnych.

British Automotive Holding w ciągu ponad 15 lat działalności na rynku motoryzacyjnym sprzedała na polskim rynku ponad 14 tys. samochodów. Spółka od 2008 r. jest notowana na rynku głównym GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here