Naga MarketsBAH: Nastąpiło efektywne wypowiedzenie umowy importerskiej z JLRBritish Automotive Polska (BAP), spółka zależna British Automotive Holding (BAH), nie osiągnęła porozumienia z Jaguar Land Rover (JLR) w zakresie warunków zakończenia działalności importerskiej oraz zasad spłaty kwot należnych JLR od BAP. BAP nie otrzymał jednocześnie od JLR informacji o dalszym wydłużeniu okresu wstrzymania przez JLR skutków wypowiedzenia umowy importerskiej, w związku z czym 15 grudnia nastąpiło efektywne wypowiedzenie umowy importerskiej, podał BAH.

BAH kontynuował będzie prowadzenie negocjacji z JLR

“Skutkiem efektywnego wypowiedzenia umowy importerskiej jest natychmiastowa wymagalność wszystkich kwot należnych JLR od BAP, przy czym wysokość takich kwot na dzień publikacji niniejszego raportu bieżącego nie została ustalona pomiędzy stronami ani potwierdzona przez BAP” – czytamy także w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
BAH kontynuował będzie prowadzenie negocjacji z JLR. O ustaleniu kluczowych warunków poinformuje odrębnym raportem po ich wynegocjowaniu, podano także.

British Automotive Holding w ciągu ponad 15 lat działalności na rynku motoryzacyjnym sprzedała na polskim rynku ponad 14 tys. samochodów. Spółka od 2008 r. jest notowana na rynku głównym GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here