Naga MarketsbahRada nadzorcza British Automotive Holding (BAH) powołała na dwuletnią kadencję Marcina Dąbrowskiego i Marcina Kolasę na wiceprezesów zarządu, podała spółka.

BAH powołał Marcina Dąbrowskiego i Marcina Kolasę na wiceprezesów zarządu

“Marcin Dąbrowski […] od 2004 roku związany ze spółkami motoryzacyjnymi w grupie kapitałowej Marvipol, a następnie British Automotive Holding S.A. Pełnił szereg funkcji w spółkach dilerskich wchodzących w skład grupy: dyrektora zarządzającego, członka zarządu, wiceprezesa zarządu oraz prezesa zarządu. Odpowiedzialny za wielokrotne zwiększenie sprzedaży, wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO oraz wdrażanie nowatorskich projektów w ramach sieci dystrybucji, m.in.: Jaguar Financial Services we współpracy z mBank/mLeasing. […] Od listopada 2019 prezes zarządu British Automotive Centrum. Od maja 2020 Prezes Zarządu British Automotive Łódź oraz British Automotive Silesia” – czytamy w komunikacie.

“Marcin Kolasa […] związany z grupą British Automotive Holding S.A. od 2004 roku. W latach 2010-2016 kierownik salonu Aston Martin Warszawa. Odpowiadał za budowę rynku samochodów sportowych w Polsce – na tej płaszczyźnie odniósł wiele sukcesów, takich jak sprzedaż najdroższego modelu w historii marki – Aston Martin Valkyria. W latach 2016-2019 dyrektor zarządzający w British Automotive Łódź. Powołany na stanowisko w celu zrestrukturyzowania stacji dilerskiej i dostosowania do nowych wyzwań rynkowych. Od 2019 roku prezes zarządu w British Motor Club. Podczas dziewięciomiesięcznej pracy zrestrukturyzował i dostosował sprzedaż do oczekiwań przedstawionych przez radę nadzorczą” – czytamy dalej.

Te artykuły również Cię zainteresują

Wobec powyższego, od 31 sierpnia 2020 r. skład zarządu jest następujący:
Mariusz Wojciech Książek – prezes zarządu,
Marcin Dąbrowski – wiceprezes zarządu,
Marcin Kolasa – wiceprezes zarządu, podano także.

British Automotive Holding to generalny importer, wyłączny przedstawiciel na Polskę oraz diler samochodów Jaguar, Land Rover i Aston Martin. W ciągu ponad 15 lat działalności na rynku motoryzacyjnym spółka sprzedała na polskim rynku ponad 14 tys. samochodów. Spółka od 2008 r. jest notowana na rynku głównym GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here