Naga MarketsBAH: Jaguar Land Rover przesunął termin wypowiedzenia umowy na 15 grudnia br.British Automotive Polska (BAP) – spółka zależna British Automotive Holding (BAH) – otrzymał od Jaguar Land Rover Limited wypowiedzenie umowy importerskiej ze skutkiem na 15 grudnia 2020 r. wobec ustalonego w umowie terminu 11 grudnia, podała spółka.

British Automotive Polska z oświadczeniem o wypowiedzeniu umowy importerskiej przez JLR

Spółka British Automotive Polska otrzymała od koncernu Jaguar Land Rover drogą pocztową pisemne oświadczenie o wypowiedzeniu umowy importerskiej przez JLR ze skutkiem natychmiastowym.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Do emitenta jednocześnie wpłynęła wiadomość mailowa od przedstawiciela JLR, zgodnie z treścią której JLR postanowił o wydłużeniu okresu wstrzymania przez JLR skutków wypowiedzenia umowy importerskiej […] i przesunięciu daty efektywnego wypowiedzenia umowy importerskiej na dzień 15 grudnia 2020 r. na godzinę 17.00” – czytamy w komunikacie.

BAH informował niedawno, że chce po nowym roku rozpocząć działalność wielomarkowego dilerstwa samochodów używanych.

Spółka chce otworzyć się na wszystkie marki i zaproponować koncept nie prostej sprzedaży, ale dodatkowe usługi i nowy wymiar sprzedaży samochodów używanych, podano wówczas.

British Automotive Holding w ciągu ponad 15 lat działalności na rynku motoryzacyjnym sprzedała na polskim rynku ponad 14 tys. samochodów. Spółka od 2008 r. jest notowana na rynku głównym GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here