Naga MarketsBAH: Jaguar Land Rover przesunął termin wypowiedzenia umowy na 14 grudnia br.British Automotive Polska (BAP) – spółka zależna British Automotive Holding (BAH) – otrzymał od Jaguar Land Rover Limited wypowiedzenie umowy importerskiej ze skutkiem na 14 grudnia 2020 r. wobec ustalonego w umowie terminu 11 grudnia, podała spółka.

BAH: Jaguar Land Rover oświadczył, że przesunięcie terminu wypowiedzenia związane jest z prowadzonymi przez strony

“W otrzymanej wiadomości mailowej zawarto informację o wstrzymaniu ewentualnych skutków wypowiedzenia umowy importerskiej i przesunięciu daty efektywnego wypowiedzenia tej umowy na dzień 14 grudnia 2020 r. na godzinę 17.00. Ponadto koncern Jaguar Land Rover oświadczył, że przesunięcie terminu wypowiedzenia związane jest z konstruktywnymi, w ocenie producenta, rozmowami prowadzonymi przez strony” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
British Automotive Holding to do 30 listopada 2020 r. generalny importer, wyłączny przedstawiciel na Polskę oraz diler samochodów Jaguar i Land Rover. W ciągu ponad 15 lat działalności na rynku motoryzacyjnym spółka sprzedała na polskim rynku ponad 14 tys. samochodów. Spółka od 2008 r. jest notowana na rynku głównym GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here