Naga MarketsBAH chce po nowym roku rozpocząć działalność dilerstwa samochodów używanychBritish Automotive Holding (BAH) chce po nowym roku rozpocząć działalność wielomarkowego dilerstwa samochodów używanych, poinformowali przedstawiciele spółki. “Z racji tego, że mamy blisko 20 lat doświadczenia, mamy określoną bazę i siły fachowe by sprzedawać samochody nie tylko dwóch marek, obserwujemy tendencje na rynku, przyglądamy się temu od dłuższego czasu i mamy dowody, kalkulacje własne, które pokazują, że biznes samochodów używanych jest dużo bardziej dochodowy niż prowadzenie autoryzowanego dilerstwa i sprzedaż wyłącznie samochodów nowych” – powiedział prokurent Andrzej Nizio podczas wideokonferencji.

“Start wielomarkowego dilerstwa zakładamy od nowego roku, grudzień będzie okresem przygotowawczym” – wskazał wiceprezes Marcin Dąbrowski.

Dodał, że BAH chce otworzyć się na wszystkie marki i zaproponować koncept nie prostej sprzedaży, ale dodatkowe usługi i nowy wymiar sprzedaży samochodów używanych.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Start wielomarkowego dilerstwa zakładamy od nowego roku, grudzień będzie okresem przygotowawczym” – wskazał wiceprezes Marcin Dąbrowski.

British Automotive Holding to do 30 listopada 2020 r. generalny importer, wyłączny przedstawiciel na Polskę oraz diler samochodów Jaguar i Land Rover. W ciągu ponad 15 lat działalności na rynku motoryzacyjnym spółka sprzedała na polskim rynku ponad 14 tys. samochodów. Spółka od 2008 r. jest notowana na rynku głównym GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here