Naga MarketsBAH: BAP zdecydował o rozwiązaniu wszystkich umów dilerskich i serwisowych JLRSpółka zależna British Automotive Holding – British Automotive Polska zdecydował o rozwiązaniu w trybie natychmiastowym wszystkich umów dilerskich i serwisowych Jaguar Land Rover, podała spółka.

BAP informował, że nie osiągnął porozumienia z Jaguar Land Rover

“Zarząd British Automotive Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, spółki zależnej emitenta, podjął decyzję o rozwiązaniu w trybie natychmiastowym wszystkich umów dilerskich i serwisowych Jaguar Land Rover zawartych przez BAP z podmiotami wchodzącymi w skład sieci dilerskiej i serwisowej BAP w Polsce” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wczoraj BAP informował, że nie osiągnął porozumienia z Jaguar Land Rover (JLR) w zakresie warunków zakończenia działalności importerskiej oraz zasad spłaty kwot należnych JLR od BAP. BAP nie otrzymał jednocześnie od JLR informacji o dalszym wydłużeniu okresu wstrzymania przez JLR skutków wypowiedzenia umowy importerskiej, w związku z czym 15 grudnia nastąpiło efektywne wypowiedzenie umowy importerskiej.

BAH informował niedawno, że chce po nowym roku rozpocząć działalność wielomarkowego dilerstwa samochodów używanych. Spółka chce otworzyć się na wszystkie marki i zaproponować koncept nie prostej sprzedaży, ale dodatkowe usługi i nowy wymiar sprzedaży samochodów używanych, podano wówczas.

British Automotive Holding w ciągu ponad 15 lat działalności na rynku motoryzacyjnym sprzedała na polskim rynku ponad 14 tys. samochodów. Spółka od 2008 r. jest notowana na rynku głównym GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here