Naga MarketsBAH: BAP nie będzie kontynuował dział. importerskiej aut JLR w Polsce od 1 XIIBritish Automotive Polska (BAP), spółka zależna British Automotive Holding (BAH), pomimo niezawarcia porozumienia w sprawie rozwiązania umowy importerskiej, z uwagi m.in. na zakończenie przez Jaguar Land Rover (JLR) dostaw samochodów, od 1 grudnia 2020 roku nie będzie kontynuował działalności importerskiej samochodów Jaguar i Land Rover na terenie Polski, podał BAH.

Negocjacje umowy importerskiej BAP i JLR trwają dalej

Wobec niezawarcia porozumienia mającego na celu rozwiązanie z dniem 30 listopada 2020 r. umowy importerskiej BAP i JLR negocjacje w przedmiotowej sprawie nie zostały zakończone i trwają dalej, podano.

Te artykuły również Cię zainteresują
23 września br. BAP otrzymał pismo od Jaguar Land Rover Deutschland, centrali koncernu JLR w regionie europejskim, zgodnie z którym JLR potwierdził, że umowa importerska podlega terminowi wypowiedzenia z dniem 31 marca 2021 r., jednocześnie wyraził zainteresowanie osiągnięciem porozumienia, na podstawie którego umowa importerska uległaby rozwiązaniu 30 listopada 2020 r.

British Automotive Holding to generalny importer, wyłączny przedstawiciel na Polskę oraz diler samochodów Jaguar i Land Rover. W ciągu ponad 15 lat działalności na rynku motoryzacyjnym spółka sprzedała na polskim rynku ponad 14 tys. samochodów. Spółka od 2008 r. jest notowana na rynku głównym GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here