Naga MarketsBacklog Mostostalu Zabrze to 534 mln zł, potencjalnie 1 186 mln złWartość backlogu (oferowanych i realizowanych zamówień) Mostostalu Zabrze wynosi 1 186 mln zł, z czego 534 mln zł to wartość robót do zrealizowania, podała spółka.

InvestCuffs

Mostostal Zabrze podał wartość swojego backlogu

“Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania wartość backlogu, tj. wartość zakontraktowanych robót do zrealizowania w kolejnych okresach wynosi 534 mln zł natomiast szacowana wartość kontraktów do podpisania w oparciu o aktualne oferty wynosi 652 mln zł, co łącznie stanowi 1 186 mln zł” – czytamy w raporcie rocznym.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wartość kontraktów do podpisania w oparciu o aktualne oferty zawiera również przeliczoną odpowiednią wagą wartość prac objętych listem intencyjnym podpisanym z POSCO Engineering & Construction Co., Ltd. Podpisanie ostatecznej umowy z POSCO wpłynie na zwiększenie backlogu w związku z uwzględnieniem pełnej wartości tego kontraktu, podano także.

Mostostal Zabrze realizuje inwestycje budowlane dla przemysłu petrochemicznego i chemicznego, hutniczego, motoryzacyjnego, energetyki, budownictwa związanego z ochroną środowiska, obiektami użyteczności publicznej oraz infrastrukturą komunikacyjną. Produkuje i zajmuje się montażem konstrukcji stalowych oraz wykonuje specjalistyczne prace montażowe w sektorze energetycznym. W 2020 r. miał 616,91 mln zł skonsolidowanych przychodów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here