Naga MarketserbudPortfel zamówień Grupy Erbud wynosił 2,35 mld zł na koniec czerwca 2020 roku i był o 7% wyższy niż rok wcześniej, podała spółka.

Portfel zamówień Grupy Erbud był o 7% wyższy niż rok wcześniej

“Mimo trwającej pandemii wszystkie projekty prowadzone przez Erbud przebiegają zgodnie z planem. Na koniec czerwca 2020 roku Grupa Erbud miała bardzo dobry portfel zamówień. Jego wartość wyniosła 2,35 mld zł i była 7% wyższa niż rok wcześniej. 40% wartości portfela przypada na sektor zamówień publicznych” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Osiągnięcie najlepszych wyników w naszej historii na 30. rocznicę powstania firmy to dla nas symboliczne potwierdzenie skuteczności modelu biznesowego, który oparliśmy na dywersyfikacji segmentowej i geograficznej. Grupa Erbud to dziś osiem spółek, które są aktywne w budownictwie kubaturowym, inżynieryjno-drogowym oraz budownictwie i serwisie dla energetyki i przemysłu. Jesteśmy obecni na siedmiu europejskich rynkach” – powiedział prezes Dariusz Grzeszczak, cytowany w komunikacie.

Grupa Erbud to polska grupa budowlana świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, komercyjnym, użyteczności publicznej oraz inżynieryjno-drogowym i energetycznym na terenie Polski i krajów europejskich. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2019 r. miała 2,31 mld zł skonsolidowanych przychodów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here