Naga Markets


Ministerstwo Podatków Azerbejdżanu zbada zastosowanie technologii blockchain do różnych celów podatkowych, powiedział Mikayil Jabbarov minister Azerbejdżanu na konferencji w Baku.


Jabbarov powiedział, że technologia rozproszonej księgi pomoże organom podatkowym organizować zadania na wyższym poziomie. Stwierdził również, że obecny system usług ministerstwa musi przejść gruntowne zmiany, aby zaspokoić potrzeby podatników.

 “Każdy podatnik musi mieć dostęp do dowolnej usługi w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. “– powiedział minister.

Zdaniem Jabbarova, Ministerstwo aktywnie korzysta z technologii informacyjnych od wielu lat i ta polityka raczej się nie zmieni.

Nie jest to jedyna agencja rządowa badająca blockchain, szef Państwowego Komitetu Celnego Azerbejdżanu, Aydin Alijew, zauważył na początku lutego, że technologia może dobrze pasować do krajowej służby celnej.

Ostatnio kazachski prezydent, Nursułtan Nazarbajew ciepło wypowiadał się na temat tego jak blockchain jest wdrażany w celu poboru podatku VAT w Kazachstanie

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKryptotrading – analiza najpopularniejszych walut, 15 luty
Następny artykułTether porzuca BTC na rzecz ETH – powstaje EURT
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here