Naga MarketsAż 9 spółek odnotowało rekord notowań w czwartek. CD Projekt stracił na zamknięciu ponad 8,5%!9 spółek z parkietu GPW osiągnęło podczas czwartkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Żadna spółka nie odnotowała dziś rocznego minimum. Liderem wzrostów na zamknięciu była spółka MDIEnergia, której walory drożały o blisko 16%!

  • 9 spółek osiągnęło podczas czwartkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. 
  • Największe obroty na GPW zanotowały walory CD Projekt – 749 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia czwartkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.

Te artykuły również Cię zainteresują
Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Spadki na głównych indeksach GPW

Czwartkowa sesja na GPW zakończyła się na nieznacznym minusie. WIG20 stracił na zamknięciu 0,5%, a WIG zakończył sesję 0,7% pod kreską. 9 spółek w trakcie lub na zakończeniu notowań odnotowało najwyższy pułap z ostatnich 12 miesięcy. Walory spółki NTTSystem zyskały na zamknięciu sesji ponad 13% – lider wśród rekordzistów.

Rekordziści z czwartkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Zobacz również: Premiera Realpolitiks II od Jujubee już 5 listopada! Rozmowa z prezesem Michałem Stępieniem

CD Projekt liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Czwartkowa sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz bardzo wysokimi obrotami. Przekroczyły one 1,970 mld zł. Najbardziej popularne były walory CD Projekt, które zakończyły wtorkową sesję aż 8,54% na minusie. Obrót na akcjach spółki wyniósł ponad 749 mln zł i był znacznie wyższy od drugiego w rankingu PKN Orlen, z obrotami na poziomie 126 mln zł.

Największe obroty podczas czwartkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here