Naga MarketsAż 8 spółek odnotowało rekord notowań w piątek. Akcje CD Projekt straciły na zamknięciu aż 12,23%!8 spółek z parkietu GPW osiągnęło podczas piątkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Jedna spółka odnotowała dziś poziom rocznego minimum (Gaming Factory). Liderem wzrostów na zamknięciu była spółka Bumech, której walory drożały o ponad 34%!

  • 8 spółek osiągnęło podczas piątkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. 
  • Jedna spółka odnotowała natomiast najniższy poziom w tym czasie (Gaming Factory).
  • Obserwowaliśmy debiut na GPW. Walory PCF Group drożały na zamknięciu sesji o ponad 49%, co było jednocześnie największym wzrostem na całej GPW.
  • Największe obroty na GPW zanotowały walory CD Projekt – 1,41 mld zł. 

Nagranie z zamknięcia piątkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.

Te artykuły również Cię zainteresują
Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Spadki na głównych indeksach GPW

Piątkowa sesja na GPW zakończyła się na sporym minusie. WIG20 stracił na zamknięciu 1,18%, a WIG zakończył sesję 1,01% pod kreską. 8 spółek w trakcie lub na zakończeniu notowań odnotowało najwyższy pułap z ostatnich 12 miesięcy. Walory spółki Bumech zyskały na zamknięciu sesji ponad 28% – lider wśród rekordzistów.

Rekordziści z piątkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Zobacz również: Premiera Realpolitiks II od Jujubee już 5 listopada! Rozmowa z prezesem Michałem Stępieniem

CD Projekt liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Piątkowa sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz bardzo wysokimi obrotami. Przekroczyły one 3,738 mld zł. Najbardziej popularne były walory CD Projekt, które zakończyły czwartkową sesję 12,23% na minusie. Obrót na akcjach spółki wyniósł ponad 1,4 mld zł i był znacznie wyższy od drugiego w rankingu PZU, z obrotami na poziomie 757 mln zł.

Największe obroty podczas piątkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here