Naga Markets7 spółek z GPW podczas piątkowej sesji odnotowało roczne rekordy notowań!7 spółek z parkietu GPW osiągnęło podczas piątkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W gronie “rekordzistów” znalazły się: Ryvu, KCI, Assecosee, Kruszwica, Wasko, Decora, Ampli. Firmy zostały wypisane w kolejności od największego obrotu podczas sesji 29.05 do najmniejszego. Tym razem w zestawieniu po raz pierwszy w tym tygodniu nie figuruje żadna ze spółek z szeroko pojętego gamingu.

  • 7 spółek osiągnęło podczas piątkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. 
  • Największe obroty z opisywanej “szczęśliwej siódemki” zanotował Ryvu Therapeutics (705,4 tys. zł.) a najmniejsze Ampli (460 zł.). 
  • 6 z 7 Spółek w porównaniu z 12-miesięcznym minimum, zyskało po kilkaset procent.

Zobacz również: Analizy NewConnectPolman z nowym kontraktem, Investeko z impulsem wzrostowym 

Te artykuły również Cię zainteresują
Spokojniejsza sesja na GPW

Dzisiejsza sesja na GPW była zdecydowanie najspokojniejsza na tle całego tygodnia. WIG20 zakończył dzień na minimalnym plusie. W gronie podmiotów, które odnotowały w piątek 12 -miesięczne maksima, próżno szukać większych Spółek. Żadna Firma, z grona dzisiejszych rekordzistów nie zanotowała obrotu przekraczającego 1 mln zł. Poniższa tabela zawiera najważniejsze dane dotyczące analizowanych podmiotów.

Szczegółowe dane z piątkowej sesji dla wybranych walorów. Źródło: opracowanie własne.

Zobacz również: Akcje PlayWay spadają w piątek rano o 6% po publikacji wyników 

Trzycyfrowe wzrosty wśród dzisiejszych rekordzistów

Zestawiając najniższe oraz najwyższe kursy dla opisywanych spółek z ostatnich 12 miesięcy, nie sposób nie zauważyć gigantycznych różnic pomiędzy nimi. Od minimum – do odnotowanego w poniedziałek maksimum, najwięcej zyskały walory Wasko (228,0%), Assecosee (179,4%) a także Ampli (148,2%).

Kursy maksymalne i minimalne z ostatnich 52 tygodni. Źródło: opracowanie własne.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here