Naga MarketsAż 39 spółek odnotowało rekord notowań we wtorek. Akcje CD Projekt straciły na zamknięciu aż 3,87%!39 spółek z parkietu GPW osiągnęło podczas wtorkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Żadna spółka nie odnotowała dziś poziom rocznego minimum. Liderem wzrostów na zamknięciu była spółka Prairie, której walory drożały o ponad 41%!

  • 39 spółek osiągnęło podczas wtorkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. 
  • Żadna spółka nie odnotowała natomiast najniższego poziomu w tym czasie.
  • Największe obroty na GPW zanotowały walory CD Projekt – 240 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia wtorkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.

Te artykuły również Cię zainteresują
Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Wzrosty na głównych indeksach GPW

Wtorkowa sesja na GPW zakończyła się na nieznacznym plusie. WIG20 zyskał na zamknięciu 0,02%, a WIG zakończył sesję 0,12% nad kreską. Aż 39 spółek w trakcie lub na zakończeniu notowań odnotowało najwyższy pułap z ostatnich 12 miesięcy. Walory spółki Prairie zyskały na zamknięciu sesji ponad 41% – lider wśród rekordzistów.

Rekordziści z wtorkowej sesji (10 z 39 z największym obrotem). Źródło: stooq.pl

CD Projekt liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Wtorkowa sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz umiarkowanymi obrotami. Przekroczyły one 1,28 mld zł. Najbardziej popularne były walory CD Projekt, które zakończyły czwartkową sesję 3,87% na minusie. Obrót na akcjach spółki wyniósł ponad 240 mln zł i był znacznie wyższy od drugiego w rankingu Allegro, z obrotami na poziomie 106 mln zł.

Największe obroty podczas wtorkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here