Naga MarketsAż 35 spółek odnotowało rekord notowań w poniedziałek. Akcje spółki Mabion zyskały ponad 24%!35 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęło podczas poniedziałkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Jedna spółka odnotowała najniższy poziom w roku mimo spadku głównych indeksów na zamknięciu sesji (ASM Group). Liderem wzrostów były walory spółki Mabion, które walory drożały o ponad 24%!

  • 35 spółek osiągnęło podczas poniedziałkowej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Jedna spółka odnotowała dziś najniższy poziom w roku (ASM Group).
  • Największe obroty na GPW zanotowały walory Mabion – 149 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia poniedziałkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz również: K&K HERBAL może połączyć się ze spółką z grupy MovieGames!

Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Umiarkowana zmienność na głównych indeksach GPW

Poniedziałkowa sesja na GPW zakończyła się na niewielkim minusie. WIG20 stracił na zamknięciu 0,24%, a WIG zakończył sesję 0,14% nad kreską. 35 spółek w trakcie lub na zakończeniu notowań odnotowało najwyższy pułap z ostatnich 12 miesięcy. Walory spółki Mabion zyskały na zamknięciu sesji 24,49% – lider wśród rekordzistów.

Rekordziści z poniedziałkowej sesji (10 z 35). Źródło: stooq.pl

Mabion liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Poniedziałkowa sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz wysokimi obrotami które wyniosły 1,202 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki Mabion, które zakończyły piątkową sesję 24,49% na plusie, przy obrotach na poziomie 149 mln zł. Znacznie mniejszy obrót odnotowała spółka CD Projekt – 120 mln zł.

Największe obroty podczas pponiedziałkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here