Naga MarketsAż 33 spółki odnotowały rekord notowań w czwartek. Akcje spółki CD Projekt straciły ponad 4%!33 spółki z parkietu głównego GPW osiągnęły podczas czwartkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Trzy spółki odnotowały najniższy poziom w roku (Mabion-PDA, Elbudowa oraz ASM Group). Liderem wzrostów na zamknięciu sesji były walory spółki Towerinvt, które drożały o ponad 19%!

  • 33 spółki osiągnęły podczas czwartkowej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Trzy spółki odnotowały dziś najniższy poziomu w roku (Mabion-PDA, Elbudowa oraz ASM Group).
  • Największe obroty na GPW zanotowały walory CD Projekt: 217 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia czwartkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.

Te artykuły również Cię zainteresują
Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Umiarkowana zmienność na głównych indeksach GPW

Czwartkowa sesja na GPW zakończyła się na nieznacznym minusie. WIG20 stracił na zamknięciu 0,92%, a WIG zakończył sesję 0,44% pod kreską. 33 spółki w trakcie lub na zakończeniu notowań odnotowały najwyższy pułap z ostatnich 12 miesięcy. Walory spółki Orcogroup zyskały na zamknięciu sesji 27,49% – lider wśród rekordzistów.

Rekordziści z czwartkowej sesji (10 z 33 z największym obrotem) . Źródło: stooq.pl

CD Projekt liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona kilkadziesiąt minut temu sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz stosunkowo niskimi obrotami które wyniosły 1,159 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki CD Projekt, które zakończyły środową sesję 4,57% na minusie, przy obrotach na poziomie 217 mln zł. Znacznie mniejszy obrót odnotowała spółka KGHM: 106 mln zł.

Spółki z największym obrotem podczas czwartkowej sesji na parkiecie głównym GPW. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here