Naga MarketsAż 32 spółki odnotowały rekord notowań w piątek. Akcje spółki Allegro zyskały ponad 4%!32 spółki z parkietu głównego GPW osiągnęły podczas piątkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Jedna spółka odnotowała najniższy poziom w roku (ASM Group). Liderem wzrostów na zamknięciu sesji były walory spółki Prairie, które drożały o ponad 12%!

  • 32 spółki osiągnęły podczas piątkowej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Jedna spółka odnotowała dziś najniższy poziomu w roku (ASM Group).
  • Największe obroty na GPW zanotowały walory CD Projekt: 198 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia piątkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.

Te artykuły również Cię zainteresują
Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

https://www.youtube.com/channel/UCelOnoH_P-vJgAHSAcMKQiw

Umiarkowana zmienność na głównych indeksach GPW

Piątkowa sesja na GPW zakończyła się na nieznacznym minusie. WIG20 stracił na zamknięciu 0,26%, a WIG zakończył sesję 0,08% pod kreską. 32 spółki w trakcie lub na zakończeniu notowań odnotowały najwyższy pułap z ostatnich 12 miesięcy. Walory spółki Laboprint zyskały na zamknięciu sesji 10,81% – lider wśród rekordzistów.

Rekordziści z piątkowej sesji (10 z 32 z największym obrotem) . Źródło: stooq.pl

CD Projekt liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona kilkadziesiąt minut temu sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz niezłymi obrotami które wyniosły 1,463 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki CD Projekt, które zakończyły środową sesję 0,75% na plusie, przy obrotach na poziomie 198 mln zł. Znacznie mniejszy obrót odnotowała spółka PZU: 146 mln zł.

Spółki z największym obrotem podczas piątkowej sesji na parkiecie głównym GPW. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here