Naga MarketsAż 26 spółek odnotowało rekord notowań we wtorek. Akcje spółki Biomed-Lublin zyskały ponad 25%!Aż 26 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęło podczas wtorkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Jedna spółka odnotowała najniższy poziom w roku mimo spadku głównych indeksów na zamknięciu sesji (ASM Group). Liderem wzrostów były walory spółki Work Service, które drożały o ponad 26%!

  • 26  spółek osiągnęło podczas poniedziałkowej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Jedna spółka odnotowała dziś najniższy poziom w roku (ASM Group).
  • Największe obroty na GPW zanotowały walory Biomed-Lublin – 250 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia wtorkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz również: K&K HERBAL może połączyć się ze spółką z grupy MovieGames!

Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Umiarkowana zmienność na głównych indeksach GPW

Wtorkowa sesja na GPW zakończyła się na minusie. WIG20 stracił na zamknięciu 0,99%, a WIG zakończył sesję 0,74% pod kreską. 26 spółek w trakcie lub na zakończeniu notowań odnotowało najwyższy pułap z ostatnich 12 miesięcy. Walory spółki Invista zyskały na zamknięciu sesji 26,05% – lider wśród rekordzistów.

Rekordziści z wtorkowej sesji (10 z 26). Źródło: stooq.pl

Biomed-Lublin liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Wtorkowa sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz umiarkowanymi obrotami które wyniosły 1,368 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki Biomed-Lublin, które zakończyły wtorkową sesję 25,8% na plusie, przy obrotach na poziomie 250 mln zł. Znacznie mniejszy obrót odnotowała spółka Mabion – 107 mln zł.

Największe obroty podczas wtorkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here