Naga MarketsAż 26 spółek odnotowało rekord notowań w poniedziałek. Akcje spółki ML System straciły ponad 16%!26 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęło podczas  czwartkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Dwie spółki odnotowały najniższy poziom w roku (Captortx oraz Pragmaink). Liderem wzrostów na zamknięciu sesji były walory spółki Eurotel, które drożały o ponad 12%!

  • 26 spółek osiągnęło podczas ponidziałkowej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Dwie spółki odnotowały dziś najniższy poziomu w roku (Captortx oraz Pragmaink).
  • Największe obroty na GPW zanotowały walory CD Projekt: 123 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia poniedziałkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.

Te artykuły również Cię zainteresują
Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Umiarkowana zmienność na głównych indeksach GPW

Poniedziałkowa sesja na GPW zakończyła się na niewielkim minusie. WIG20 stracił na zamknięciu 0,66%, a WIG zakończył sesję 0,62% pod kreską. 26 spółek w trakcie lub na zakończeniu notowań odnotowały najwyższy pułap z ostatnich 12 miesięcy. Walory spółki Eurotel zyskały na zamknięciu sesji 12,99% – lider wśród rekordzistów.

Rekordziści z poniedziałkowej sesji. Źródło: stooq.pl

CD Projekt liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się niewielką zmiennością oraz umiarkowanymi obrotami które wyniosły 1,102 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki CD Projekt, które zakończyły poniedziałkową sesję 0,4% na plusie, przy obrotach na poziomie 123 mln zł. Nieznacznie mniejszy obrót odnotowała spółka PZU: 91 mln zł.

Spółki z największym obrotem podczas poniedziałkowej sesji na parkiecie głównym GPW. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here