Naga MarketsAż 20 spółek odnotowało roczny rekord notowań we wtorek. Walory Allegro straciły ponad 6%!Aż 20 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęło podczas wtorkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Pięć spółek odnotowało dziś najniższy poziom notowań w roku (Adiuvo, Airway, Bedzin, JWWInvest oraz ONDE). Liderem wzrostów na zamknięciu sesji były walory spółki Bumech, które drożały aż o ponad 21%!

  • 20 spółek osiągnęło podczas dzisiejszej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Pięć spółek odnotowało dziś najniższy poziom notowań w roku (Adiuvo, Airway, Bedzin, JWWInvest oraz ONDE).
  • Najwyższe obroty podczas sesji odnotowały walory KGHM: 193 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia wtorkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań „Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Duża zmienność na głównych indeksach GPW

Wtorkowa sesja na GPW zakończyła się na sporym plusie. WIG20 zakończył sesję na poziomie +0,61%, a WIG zakończył sesję 0,37% nad kreską. 20 spółek w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowało roczny rekord notowań. Walory spółki Bumech zyskały na zamknięciu sesji 21,62% – lider wśród rekordzistów.

Zobacz również: Trwa świetna giełdowa passa niedawnych debiutantów. Czy nadchodzi czas na Console Labs z grupy PlayWay?

20 spółek z rocznym rekordem notowań we wtorek
Rekordziści z wtorkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Allegro liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz wysokimi obrotami które wyniosły 2,256 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki Allegro, które zakończyły sesję 6,44% na minusie, przy obrotach na poziomie 367 mln zł. Znacznie mniejszy obrót odnotowała spółka PZU: 206 mln zł.

Allegro z najwyższym obrotem na GPW we wtorek
Największe obroty podczas wtorkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

invest

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here