Naga MarketsAż 18 spółek odnotowało roczny rekord notowań w środę. Walory Creotech Instruments zyskały ponad 17%!Aż 18 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęło podczas wtorkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Sześć spółek odnotowało dziś najniższy poziom notowań w roku (Aigames, INC, Nexity, ONDE, PCF Group oraz Vivid). Liderem wzrostów na zamknięciu sesji były walory spółki Mediacap, które drożały aż o ponad 12%!

  • 18 spółek osiągnęło podczas dzisiejszej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Sześć spółek odnotowało dziś najniższy poziom notowań w roku (Aigames, INC, Nexity, ONDE, PCF Group oraz Vivid).
  • Najwyższe obroty podczas sesji odnotowały walory Allegro: 464 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia środowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań „Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Duża zmienność na głównych indeksach GPW

Środowa sesja na GPW zakończyła się na sporym minusie. WIG20 zakończył sesję na poziomie -0,83%, a WIG zakończył sesję 0,61% pod kreską. 18 spółek w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowało roczny rekord notowań. Walory spółki Mediacap zyskały na zamknięciu sesji 12,41% – lider wśród rekordzistów.

Zobacz również: Trwa świetna giełdowa passa niedawnych debiutantów. Czy nadchodzi czas na Console Labs z grupy PlayWay?

18 spółek z rocznym rekordem notowań w środę
Rekordziści z środowej sesji. Źródło: stooq.pl

Allegro liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz wysokimi obrotami które wyniosły 1,973 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki Allegro, które zakończyły sesję 5,5% na minusie, przy obrotach na poziomie 464 mln zł. Znacznie mniejszy obrót odnotowała spółka PZU: 287 mln zł.

Allegro z najwyższym obrotem na GPW w środę
Największe obroty podczas środowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

invest

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here