Naga MarketsAż 17 spółek odnotowało roczny rekord notowań w piątek. Walory CD Projekt straciły blisko 6%!Aż 17 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęło podczas piątkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Jedna spółka odnotowała dziś najniższy poziom notowań w roku (Nexity). Liderem wzrostów na zamknięciu sesji były walory spółki Skotan, które drożały aż o ponad 14%!

  • 17 spółek osiągnęło podczas dzisiejszej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Jedna spółka odnotowała dziś najniższy poziom notowań w roku (Nexity).
  • Najwyższe obroty podczas sesji odnotowały walory PKOBP: 188 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia piątkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Duża zmienność na głównych indeksach GPW

Piątkowa sesja na GPW zakończyła się na niewielkim minusie. WIG20 zakończył sesję na poziomie -0,22%, a WIG zakończył sesję 0,11% pod kreską. 17 spółek w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowało roczny rekord notowań. Walory spółki Esotiq zyskały na zamknięciu sesji 6,75% – lider wśród rekordzistów.

Zobacz również: Trwa świetna giełdowa passa niedawnych debiutantów. Czy nadchodzi czas na Console Labs z grupy PlayWay?

17 spółek z rocznym rekordem notowań w piątek
Rekordziści z czwartkowej sesji. Źródło: stooq.pl

PKOBP liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz wysokimi obrotami które wyniosły 1,565 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki PKOBP, które zakończyły sesję 2,14% na minusie, przy obrotach na poziomie 188 mln zł. Nieznacznie mniejszy obrót odnotowała spółka Allegro: 181 mln zł.

PKOBP z najwyższym obrotem na GPW w piątek
Największe obroty podczas piątkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here