Naga MarketsAż 16 spółek odnotowało roczny rekord notowań w środę. Walory Allegro straciły ponownie blisko 2%!Aż 16 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęło podczas środowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Aż 8 spółek odnotowało dziś najniższy poziom notowań w roku, w tym Allegro czy INC. Liderem wzrostów były walory Izoblok, które drożały aż o ponad 40%!

  • 16 spółek osiągnęło podczas dzisiejszej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Aż 8 spółek odnotowały dziś najniższy poziom notowań w roku, w tym Allegro czy INC.
  • Najwyższe obroty podczas sesji odnotowały walory Pekao: 207 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia środowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Spora zmienność na głównych indeksach GPW

Środowa sesja na GPW zakończyła się na sporym minusie. WIG20 zakończył sesję na poziomie -1,14%, a WIG zakończył sesję 1,08% pod kreską. 16 spółek w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowało roczny rekord notowań. Walory spółki Izoblok zyskały na zamknięciu sesji 40,5% – lider wśród rekordzistów.

Zobacz również: Już 2 listopada premiera gry Giants Uprising od VARSAV Game Studios [VAR]. Spółka ma umowę dystrybucyjną z Epic Game Store!

16 spółek z rocznym rekordem notowań w środę
Rekordziści środowej sesji. Źródło: stooq.pl

8 spółek w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowało najniższy poziom notowań w roku. Walory spółki VIVID straciły na zamknięciu sesji 6,47% – lider w zestawieniu.

Spółki z najniższym poziomem w roku odnotowanym w środę
Spółki z najniższym poziomem w roku odnotowanym w środę. Źródło: stooq.pl

Pekao liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz wysokimi obrotami które wyniosły 1,335 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki Pekao, które zakończyły sesję 2,34% na minusie, przy obrotach na poziomie 207 mln zł. Nieznacznie mniejszy obrót odnotowała spółka PKOBP: 166 mln zł.

Pekao z najwyższym obrotem na GPW w środę
Największe obroty podczas środowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here