Naga MarketsAż 15 spółek z GPW podczas środowej sesji odnotowało roczne rekordy notowań!15 spółek z parkietu GPW osiągnęło podczas środowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W gronie “rekordzistów” znalazły się: Biomed-Lublin, XTB, Ci Games, INC, AiGames, Harper, 06Magna, Torpol, Elektrotim, Action, Sygnity, Oponeo.pl, Skarbiec, Winvest oraz Suwary. Firmy zostały wypisane w kolejności od największego obrotu podczas sesji 15.07 do najmniejszego.

  • 15 spółek osiągnęło podczas środowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. 
  • Największe obroty z grona rekordzistów zanotował Biomed-Lublin (65 mln zł.) a najmniejsze Suwary (0,2 tys. zł.). 

Zobacz również: Akcje Medcamp powyżej 4 zł. Spółka zależna GenXone testuje na obecność COVID-19

Te artykuły również Cię zainteresują
Wzrosty na GPW

Środowa sesja na GPW zakończyła się na sporym plusie. WIG20 zyskał na zamknięciu 1,3%, a WIG 1,12%. Aż 15 spółek w trakcie lub na zakończenie notowań odnotowało najwyższy pułap z ostatnich 12 miesięcy. Liderem wzrostów wśród opisywanych 15 spółek był Winvest, którego akcje drożały dziś o ponad 83%.

Szczegółowe dane z środowej sesji dla wybranych walorów. Źródło: opracowanie własne.

Zobacz również: Analizy NewConnectPolman z nowym kontraktem, Investeko z impulsem wzrostowym 

CD Projekt ponownie liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Środowa sesja na GPW charakteryzowała się sporymi obrotami. Przekroczyły one nieznacznie 1,16 mld zł. co jest jednym z lepszych wyników w ostatnich dniach. Najbardziej popularne były walory CD Projekt. Obrót na akcjach gamingowego giganta wyniósł ponad 201 mln zł. i wyprzedził drugi w rankingu PKN Orlen, z obrotami na poziomie 198 mln zł. W gronie 10 najbardziej aktywnych, poza komponentami WIG20, ponownie znalazło się miejsce dla Biomed-Lublin. Walory spółki straciły dziś nieco ponad 13%, przy obrocie przekraczającym 65 mln zł.

Najbardziej aktywne spółki podczas środowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here