Naga MarketsAż 14 spółek odnotowało roczny rekord notowań we wtorek. Walory Allegro straciły ponownie ponad 2%!Aż 14 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęło podczas wtorkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Aż 8 spółek odnotowało dziś najniższy poziom notowań w roku, w tym Allegro czy Ten Square Games. Liderem wzrostów były walory GetinNoble, które drożały aż o ponad 13%!

  • 14 spółek osiągnęło podczas dzisiejszej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Aż 8 spółek odnotowały dziś najniższy poziom notowań w roku, w tym Allegro czy Ten Square Games.
  • Najwyższe obroty podczas sesji odnotowały walory PKOBP: 179 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia wtorkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Spora zmienność na głównych indeksach GPW

Wtorkowa sesja na GPW zakończyła się na niewielkim plusie. WIG20 zakończył sesję na poziomie +0,1%, a WIG zakończył sesję 0,25% nad kreską. 14 spółek w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowało roczny rekord notowań. Walory spółki Handlowy zyskały na zamknięciu sesji 7,08% – lider wśród rekordzistów.

Zobacz również: Już 2 listopada premiera gry Giants Uprising od VARSAV Game Studios [VAR]. Spółka ma umowę dystrybucyjną z Epic Game Store!

14 spółek z rocznym rekordem notowań we wtorek
Rekordziści wtorkowej sesji. Źródło: stooq.pl

15 spółek w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowało najniższy poziom notowań w roku. Walory spółki Winvest straciły na zamknięciu sesji 18,67% – lider w zestawieniu.

8 spółek z najniższym poziomem notowań w roku podczas wtorkowej sesji
Spółki z najniższym poziomem w roku odnotowanym we wtorek. Źródło: stooq.pl

PKOBP liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz wysokimi obrotami które wyniosły 1,648 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki PKOBP, które zakończyły sesję 1,48% na plusie, przy obrotach na poziomie 179 mln zł. Nieznacznie mniejszy obrót odnotowała spółka Allegro: 169 mln zł.

PKOBP z najwyższym obrotem we wtorek
Największe obroty podczas wtorkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here