Naga MarketsAż 12 spółek odnotowało roczny rekord notowań w czwartek. Walory JSW straciły ponad 8%!Aż 12 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęło podczas czwartkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Trzy spółki odnotowały dziś najniższy poziom notowań w roku Creepyjar, INC oraz ONDE). Liderem wzrostów na zamknięciu sesji były walory spółki Getinoble, które drożały aż o ponad 10%!

  • 12 spółek osiągnęło podczas dzisiejszej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Trzy spółki odnotowały dziś najniższy poziom notowań w roku (Creepyjar, INC oraz ONDE).
  • Najwyższe obroty podczas sesji odnotowały walory Allegro: 464 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia czwartkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań „Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Duża zmienność na głównych indeksach GPW

Czwartkowa sesja na GPW zakończyła się na nieznacznym plusie. WIG20 zakończył sesję na poziomie +0,31%, a WIG zakończył sesję 0,33% nad kreską. 12 spółek w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowało roczny rekord notowań. Walory spółki Oponeo.pl zyskały na zamknięciu sesji 4% – lider wśród rekordzistów.

Zobacz również: Trwa świetna giełdowa passa niedawnych debiutantów. Czy nadchodzi czas na Console Labs z grupy PlayWay?

12 spółek z rocznym rekordem notowań w czwartek
Rekordziści z czwartkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Allegro liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz wysokimi obrotami które wyniosły 2,076 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki Allegro, które zakończyły sesję 1,01% na minusie, przy obrotach na poziomie 278 mln zł. Znacznie mniejszy obrót odnotowała spółka KGHM: 238 mln zł.

Allegro z najwyższym obrotem w czwartek
Największe obroty podczas czwartkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

invest

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here