Naga MarketsAż 11 spółek odnotowało roczny rekord notowań w poniedziałek. Walory Allegro straciły ponad 3%!Aż 11 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęło podczas poniedziałkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Aż 3 spółki odnotowały dziś najniższy poziom notowań w roku (Allegro, Amica oraz Onde). Liderem wzrostów na zamknięciu sesji były walory spółki KSGAgro, które drożały aż o ponad 33%!

  • 11 spółek osiągnęło podczas dzisiejszej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Aż 3 spółki odnotowały dziś najniższy poziom notowań w roku (Allegro, Amica oraz Onde).
  • Najwyższe obroty podczas sesji odnotowały walory Allegro: 165 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia poniedziałkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Umiarkowana zmienność na głównych indeksach GPW

Poniedziałkowa sesja na GPW zakończyła się na niewielkim plusie. WIG20 zakończył sesję na poziomie +0,42%, a WIG zakończył sesję 0,37% nad kreską. 11 spółek w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowało roczny rekord notowań. Walory spółki Agroton zyskały na zamknięciu sesji 33,73% – lider wśród rekordzistów.

Zobacz również: Już 2 listopada premiera gry Giants Uprising od VARSAV Game Studios [VAR]. Spółka ma umowę dystrybucyjną z Epic Game Store!

Rekordziści z  poniedziałkowej sesji
Rekordziści z poniedziałkowej sesji. Źródło: stooq.pl

PEKAO liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz wysokimi obrotami które wyniosły 0,992 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki PEKAO, które zakończyły sesję 0,61% na plusie, przy obrotach na poziomie 125 mln zł. Znacznie mniejszy obrót odnotowała spółka Allegro: 92 mln zł.

PEKAO z najwyższym obrotem w poniedziałek
Największe obroty podczas poniedziałkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here