Naga MarketsAż 11 spółek odnotowało roczny rekord notowań w czwartek. Walory JSW straciły 3%!11 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęło podczas czwartkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Jedna spółka odnotowała dziś najniższy poziom notowań w roku (11 Bit Studios). Liderem wzrostów na zamknięciu sesji były walory spółki Berling, które drożały aż o ponad 19%!

  • 11 spółek osiągnęło podczas dzisiejszej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Jedna spółka odnotowała dziś najniższy poziom notowań w roku (11 Bit Studios).
  • Najwyższe obroty podczas sesji odnotowały walory JSW: 116 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia czwartkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań „Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Duża zmienność na głównych indeksach GPW

Czwartkowa sesja na GPW zakończyła się na minusie. WIG20 zakończył sesję na poziomie -0,58%, a WIG zakończył sesję 0,32% pod kreską. 11 spółek w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowało roczny rekord notowań. Walory spółki DataWalk zyskały na zamknięciu sesji 7,24% – lider wśród rekordzistów.

Zobacz również: Trwa świetna giełdowa passa niedawnych debiutantów. Czy nadchodzi czas na Console Labs z grupy PlayWay?

11 spółek odnotowało roczny rekord notowań w czwartek
Rekordziści z czwartkowej sesji. Źródło: stooq.pl

JSW liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz wysokimi obrotami które wyniosły 1,06 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki JSW, które zakończyły sesję 3% na minusie, przy obrotach na poziomie 116 mln zł. Nieznacznie mniejszy obrót odnotowała spółka KGHM: 115 mln zł.

JSW z najwyższym obrotem na GPW w czwartek
Największe obroty podczas czwartkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

invest

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here